Anubis Kompleksowe Usługi Pogrzebowe
Instytucje, urzędy » Administracje obiektów użyteczności publicznej
Opis firmy
Firma "ANUBIS" jest stosunkowo młodą (rok założenia - 2005), prężnie rozwijającą się firmą pogrzebową we Wrocławiu. Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników - to ludzie z wieloletnim stażem, odpowiedzialni oraz nigdy niekarani. Zdecydowanie sprzyja to profesjonalnemu świadczeniu usług w zakresie kompleksowej obsługi cremonii pogrzebowej z pełnym poszanowaniem dla ciał zmarłych. Domeną firmy jest rzetelne i kompleksowe świadczenie usług o wysokim standardzie.

Odbiorcami naszych świadczeń są głównie osoby, które straciły bliskich, dlatego też naszym zadaniem, uznanym za priorytetowe, są zapewnienie jak najbardziej godnego przygotowania zwłok, pożegnania i pochowania zmarłego z poszanowaniem pełnej godności, zgodnie z podstawami prawnym.

Obecnie nasza firma mieści się przy ul. Dubois 20 we Wrocławiu. Posiadamy duży asortyment akcesoriów pogrzebowych, aby klienci naszej firmy mieli swobodny wybór zgodny z ich upodobaniami. Staramy się również w miarę możliwości sprostać wszelkim oczekiwaniom najbliższej rodziny zmarłych, którzy pragną w sposób godny i należyty pożegnać swoich bliskich.
Słowa kluczowe
sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy, przewóz zmarłych na terenie kraju, przewóz zmarłych na terenie Europy i świata, kremacja (spopielanie), ekshumacja zwłok, wyrabianie aktów zgonu, odbiór zasiłku pogrzebowego (ZUS), formalności urzędowe, nekrologi i klepsydry, oprawę muzyczną ceremonii, fotografowanie ceremonii pogrzebowej, filmowanie ceremonii pogrzebowej, odzież żałobna, wiązanki i wieńce, autokary i mikrobusy, pomoc w organizacji styp, balsamacja,
Dubois 20, 50-207 Wrocław
województwo Dolnośląskie
tel: 71 328 83 85 (całą dobę)
tel: 691-330-757
strona www: www.anubis.info.pl
Imię, nazwisko:
Adres email:*
Nr telefonu:
Wiadomość:*
BiznesCenter.com.pl - Twoja firma w Internecie       strona główna | dodaj firmę | kontakt | logowanie | regulamin | mapa serwisu